مشاوره و سفارش

مواده شوینده :

امروزه مواد شوینده در خانه ها و محیط های عمومی کاربرد فراوانی دارند ، که برای تمیزی و سفید کننده محیط از انها اسفاده میکنند .

مواد شوینده شامل انواع : پودر های لباسشویی ، مایعات لباسشویی ، سفید کننده ها ، جرمگیر ها ، مایعات دستشویی و ظرفشویی غیره است . 

مواد شوینده بهداشتی تاثیر به سزایی در سلامت جسمی و روحی افراد جامعه دارد که این موضوع باعث می شود در انتخاب شوینده های با کیفیت و قیمت مناسب دقت بیشتری خرج شود .

شامپو ها و صابون ها :

از یکی دیگر از مواد شوینده پر مصرف در بین مردم میتوان به مواد بهداشتی اشاره کرد. امروزه در منازل و محیط های عمومی از انواع صابون ها و مایع های دستشویی بهداشتی و شامپو ها استفاده میشود.

از مواد بهداشتی میتوان به انواع شامپو ها مانند : شامپو بدن و شامپو سر اشاره کرد و همچنین انواع صابون ها و مایع های دستشویی که هر کدام دارای رایحه ی خوش و مطابق با سلیقه افراد است.

لیست کامل قیمت محصولات شوینده بهداشتی

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پودر لباسشویی
300 گرم تا 20 کیلوگرمسفارشیموجودتماس بگیرید
صابون12 گرم تا 230 گرمسفارشیموجودتماس بگیرید
شامپو25 گرم تا 220 کیلوگرمسفارشیموجودتماس بگیرید
مایع دستشویی25 گرم تا 220 کیلوگرمسفارشیموجودتماس بگیرید
مایع ظرفشویی25 گرم تا 220 کیلوگرمسفارشیموجودتماس بگیرید
سفید کننده ها500 گرم تا 220 کیلوگرمسفارشیموجودتماس بگیرید
جرمگیر ها500 گرم تا 220 کیلوگرمسفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت شوینده بهداشتی چیرا در سال 1394 با مدیریت واحد در راستای تجارت عمده مواد شوینده بهداشتی ، مواد اولیه شیمیایی و معدنی به منظور تأمین نیازهای مشریان بازار های داخلی و صادراتی فروش گسترده و فعالیت خود را آغاز کرد که از بدو فعالیت خود توانسته است در عرضه مواد شوینده با قیمت مناسب ، کیفیت بالای محصول ، تحویل به موقع کالا و شرایط حمل و نقل عالی ، رضایت مشتریان را جلب کند و این امر اعتبار زیادی را فراهم ساخته که اصلی ترین سرمایه ما محسوب می‌گردد . شادمانیم که با فعالیت مستمر ، به سهم خود توانسته‌ایم در چرخه اقتصاد کشورمان در زمینه فروش و رونق تولید کارخانه‌های کشور ایران در بخش صنعت و معدن ایفای نقش مثبت نمائیم . 

شرکت شوینده بهداشتی چیرا

مدیر مجموعه چیرا : مهندس وحید رشیدی

تاجر بین المللی مواد شوینده بهداشتی

آدرس لوکیشن شرکت شوینده بهداشتی چیرا در Google Map

دفتر مرکزی : قم - خیابان دانیال - نبش دانیال 20 - پلاک 2

Call Now Buttonتماس بگیرید