شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

محل فروش مایع دستشویی لیتری

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه مایع دستشویی تولید می شود؟شرکت توزیع مایع دستشویی لیتری

مایع دستشویی از جمله مواد بهداشتی و شوینده می باشد که به صورت روزمره توسط مردم استفاده می شود. به همین دلیل، می توان گفتن که این محصول دارای بازار همیشگی بوده و به این صورت همیشه برای آن خریدار و مشتری وجود دارد. برای خرید این محصول راه های زیادی وجود دارد که بهترین و ساده ترین راه آن استفاده از سایت فروش مایع دستشویی لیتری می باشد. این سایت بهترین و مناسب ترین محل فروش این محصول است. محل فروش مایع دستشویی لیتری

چگونه مایع دستشویی تولید می شود؟

چگونه مایع دستشویی تولید می شود؟ تا کنون حتما برایتان این سوال پیش آمده است که مایع دستشویی چگونه تولید می شود؟ در پاسخ به این سوال و سایر سوالات مشابه باید گفت که برای تولید مایع دستشویی نیاز به تهیه مواد اولیه می باشد. از جمله این مواد می توان به کاستیک سودا، تگزاپن، الکل، کاستیک پتاس، آب مقطر، روغن بزرک اشاره کرد. میزان و مقدار ترکیبات این مواد برای تولید مایع دستشویی می تواند متفاوت باشد. ولی اگر به دنبال تولید مایع دستشویی گلیسیرینه می باشید در این صورت باید گلیسیرین را هم به ترکیبات اولیه آن اضافه کنید. 
امروزه علاوه بر این که مایع دستشویی به صورت کارخانه ها و مکانیزه تولید می شود، می توان به صورت خانگی نیز آن را تولید کرد. برای این منظور می توان به این صورت عمل کرد. ابتدا در حدود بیست گرم تگزاپون صدفی را در داخل یک طرف بریزید، سپس به مقدار 10 گرم تگزاپون N70 به آن اضافه می کنیم و به هم می زنیم. بعد بتائین در حدود 10 گرم، کوکونات 5 گرم، محلول مورد نیاز 10 گرم به آن اضافه می شود. 

بعد از این که آنها را باهم میکس کردید، PH محلول را اندازه گیری کنید که باید 5.5 تا 7 باشد. بعد می توانید کمی رنگ و اسانس به آن اضافه کنید و آن را بهم بزنید. به این صورت می توانید مایع دستشویی یک دست و یکنواختی را تولید و مورد استفاده قرار دهید. اگر مایع غلظت مناسبی نداشت برای غلیظ تر کردن می توانید مقداری نمک خوراکی به آن اضافه کنید. 

شرکت توزیع مایع دستشویی لیتری

شرکت توزیع مایع دستشویی لیتری امروزه در سطح کشور شرکت های زیادی هستند که به توزیع انواع مایع دستشویی 20 لیتری و غیره می پردازند. به همین دلیل خریداران و مشتریان می توانند با استفاده از آنها خریدهای خود را انجام دهند. ولی با این حال، بهترین و مناسب ترین راه برای خرید، استفاده از خرید اینترنتی می باشد. در خرید اینترنتی می توانید مشخصات محصول را به دقت بررسی کنید و با ارزان ترین قیمت آن را سفارش دهید. برای این منظور کافیست که با ما تماس بگیرید و یا در سایت ما ثبت سفارش کنید. 

مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید