شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 7 + 6 =

فروش پودر رختشویی فله ای ارزان بدون واسطه

آنچه در این مقاله می خوانید...

پودر رختشویی فله چیست و چه کاربردی دارد؟عرضه پودر دستی ارزان به قیمت کارخانهفروش عمده پودر صادراتی بانیو و تک و پکمایع لباسشویی فله در تهران با قیمت مناسبقیمت خرید و فروش تاید فله ای دستی و ماشینیصادرات و فروش پودر لباسشویی فله اصفهانقیمت پودر ماشین لباسشویی ۷ آنزیم پروس ترکیهفروش انواع پودر ماشین لباسشویی خارجی در ایرانپودر دستی ۵۰۰ گرمی کیمیا با قیمت ارزانشرکت تولید کننده پودر لباسشویی فله ای کیمیا بهداشت صابرشرکت بین المللی پودر لباسشویی بانولیست تولید کننده پودر لباسشویی فله در قزوینفروش پودر رختشویی فله ای ارزان بدون واسطه
پودر دستی ماشینی تندیس

فروش پودر رختشویی فله ای صادراتی ارزان بدون واسطه با قیمت مناسب در شرکت شوینده بهداشتی چیرا آغاز شد. برای استعلام قیمت پودر لباسشویی فله ای در ارتباط باشید.

قیمت فروش خرید صادرات پودر رختشویی فله ای

پودر رختشویی فله چیست و چه کاربردی دارد؟

پودر رختشویی فله ای از جمله مواد شوینده خانگی پرمصرف است که برای شستشوی دستی و ماشینی کاربرد دارد که بیشترین حجم تولیدی کارخانجات مواد شوینده را به خود اختصاص می دهد. می توان برای خرید بهتر و بدون هیچ گونه واسطه از بازار تهیه نمود و یا اینکه به نمایندگی های فروش مستقیم کارخانه های تولیدی مواد شوینده مراجعه کرد. برای آشنایی بهتر در این مورد تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

عرضه پودر دستی ارزان به قیمت کارخانه

پودرهای لباسشویی دستی در بازار با قیمت های مختلفی و در بسته بندی های متفاوتی قابل عرضه هستند. پودر های لباسشویی دستی به صورت تک در وزن ۵۰۰ گرم و به صورت فله ای در وزن های ۳، ۵، ۸، ۱۰، ۲۰ کیلوگرمی در بازار با قیمت مناسب قابل عرضه می باشد. در حال حاضر بر اساس آماری که ارائه شده است بسیاری از شرکت های تولید کننده مشغول به تولید پودرهای لباسشویی دستی در برندهای مختلفی برای تامین نمودن مواد شوینده بهداشتی مصارف داخلی بازار هستند. از جمله شرکت هایی که پودرهای دستی را با قیمت مناسب به بازار ارائه می کنند می توان به شرکت:

 1. کیمیا پلاس
 2. گلرنگ
 3. لاوندر
 4. پرسیل
 5. کیمیا
 6. دریا
 7. بانو طلایی
 8. و فیروز مخصوص اشاره نمود که نسبت به سایر محصولات شوینده از قیمت مناسب تری برخوردار هستند.

پودر دستی ارزان قیمت

فروش عمده پودر صادراتی بانیو و تک و پک

کارخانه تولیدی مواد شوینده بانیو، فروشنده انواع پودر های لباسشویی دستی و ماشینی به صورت فله و عمده در بازار داخلی و خارجی ایران می باشد. محصولات این شرکت از کیفیت بالایی برخودار است و در دسته محصولات صادراتی به کشورهایی از جمله: عراق، ترکمنستان، آذربایجان، روسیه می باشد. از جمله محصولاتی که این شرکت تولید می نماید انواع پودرهای لباسشویی دستی و پودر لباسشویی ماشینی در بسته بندی های مختلف تک و پک می باشد. هم چنین این شرکت در تلاش است که پودر لباسشویی را با قیمت مناسب برای مصرف داخلی برخی از مراکز از جمله:

 • هتل ها
 • قالیشویی
 • و خشک شویی ها
 • در ضمن صادرات تولید نماید.

قیمت فروش خرید پودر بانیو

مایع لباسشویی فله در تهران با قیمت مناسب

فروش انواع مایع های لباسشویی فله با کیفیت خوب آنزیم های پاک کننده در بازار تهران به قیمت های مناسبی و با برندهای مختلفی قابل عرضه است. مایع های لباسشویی فله در تهران در اکثر کارخانه های تولیدی مواد شوینده تولید می شود و بنا به درخواست مشتریان نیز با اکتیوهای متفاوت و در قیمت های مناسب به فروش می رسد. اکثر مراکز بزرگ مانند رستوران ها و هتل ها و بیمارستان ها از جمله مشتریانی هستند که به دنبال تهیه مواد شوینده فله با قیمت مناسب هستند.

مایع لباسشویی فله

قیمت خرید و فروش تاید فله ای دستی و ماشینی

تاید های لباسشویی در دو نوع دستی و ماشینی در بازار قابل عرضه هستند. تاید های لباسشویی دستی و ماشینی از جمله پر مصرف ترین شوینده ها در بین کل مواد شوینده محسوب می شوند. به گونه ای از همه خریدهایی که مردم انجام می دهند در حدود ۴۰ درصد از خرید های خود را به مواد شوینده اختصاص می دهند که در این بین پودر های لباسشویی دارای سهم بسیار زیادی هستند. بر اساس همین علت است که بسیاری از تولید کنندگان و وارد کنندگان این نوع از محصول را در انواع مختلفی و با برندهای معتبر متفاوت و در وزن های مختلف تولید و وارد می کنند که همین امر موجب ایجاد رقابت تنگاتنگ در بین مردم می گردد و اغلب فروشندگان برای اینکه بتوانند سهم بیشتری از بازار را در دست بگیرند، مجبور می شوند که کاهش قیمت بسیاری را داشته باشند. از همین طریق است که می توانند در حوزه فروش بسیار پرقدرت باشند و در بین رقبا دارای سرعت فروش بالاتری باشند.

فروش تاید دستی

صادرات و فروش پودر لباسشویی فله اصفهان

پودر رختشویی فله از جمله مواد شوینده پر مصرفی است که در مکان های بزرگ برای شستشو استفاده می گردد. فروش پودر های لباسشویی فله ای در وزن های مختلفی از ۱۰ کیلویی و ۲۵ کیلویی سهم بسیار بزرگی را در بازار به خود اختصاص داده است. این گونه از پودرهای لباسشویی در اکتیوهای متفاوت برای تمام بازارها مورد استفاده قرار می گیرد. در ضمن قیمت مناسب و کیفیت بالای پودرهای لباسشویی فله اصفهان از جمله مزیت های بارزی است که می توان برای این نوع محصول مثال زد.

پودر لباسشویی فله اصفهان

قیمت پودر ماشین لباسشویی ۷ آنزیم پروس ترکیه

پودر های لباسشویی پروس دارای فورمولاسیون بسیار مخصوص دارای آنزیم هایی است که بدون نیاز به سفیدکننده می تواند لباس های سفید و رنگی را به خوبی تمیز کند و از ایجاد هر گونه آسیب به بافت لباس جلوگیری نماید و می تواند هر گونه لک را از روی لباس از بین ببرد. به دلیل کیفیت بسیار بالایی که این گونه از پودرهای لباسشویی دارند می توانند لباس ها را با حفظ کیفیت اولیه آن ها شستشو دهند. در ضمن به علت اینکه یک سری از فروشندگان و وارد کنندگان پودرهای لباسشویی سعی دارند سهم بیشتری از بازار را بر عهده بگیرند، همیشه در تلاش هستند که با قیمت بسیار پایین تر از رقبا محصولات خود را به فروش برسانند. بدین گونه است که می توانند در بازار همیشه سهم بیشتری از فروش را داشته باشند.

پودر لباسشویی پروس ترکیه

فروش انواع پودر ماشین لباسشویی خارجی در ایران

پودر های لباسشویی خارجی در انواع مختلفی در کشور به فروش می رسد که شامل:

 • پودر لباسشویی ۵۰۰ گرمی دستی
 • پودر لباسشویی ۵۰۰ گرمی ماشینی
 • پودر رختشویی فله دستی در وزن های ۳/۵/۸/۱۰ و ۲۰ کیلویی
 • پودر رختشویی فله ماشینی در وزن های ۳/۵/۸/۱۰ و ۲۰ کیلویی

از جمله پودرهای لباسشویی خارجی که در کشور به فروش می رسد می توان به این موارد اشاره نمود:

 1. پرسیل
 2. آریل
 3. کلین لینس
 4. امو
 5. هوم کر
 6. سافتلن
 7. موریسون
 8. پورکس اشاره نمود که در بازار داخلی ایران از فروش نسبتا خوبی برخوردار است.

پودر لباسشویی خارجی

 

پودر دستی ۵۰۰ گرمی کیمیا با قیمت ارزان

پودرهای لباسشویی دستی ۵۰۰ گرمی کیمیا از جمله مواد شوینده بسیار با کیفیتی است که مصرف بسیار بالایی در منازل دارد و این بیشتر به دلیل قیمت بسیار مناسبی است که این نوع از بسته بندی پودرهای دستی کیمیا دارند. در ضمن این نوع از بسته بندی دارای قیمت مناسبی نیز می باشد و اغلب مردم در تهیه آن راحت هستند. در ضمن پودرهای دستی کیمیا از قدرت شویندگی بالایی نیز برخوردار هستند و میزان کف پایینی نیز دارند، آبکشی راحت تری را به همراه دارند و موجب صرفه جویی در میزان مصرف آب می شود.

قیمت پودر دستی کیمیا

شرکت تولید کننده پودر لباسشویی فله ای کیمیا بهداشت صابر

شرکت تولید کننده مواد شوینده کیمیا بهداشت صابر با فعالیت در زمینه مواد شوینده توانسته است نماد استاندارد ایران و هم چنین نماد بین المللی ایزو ۲۰۰۹ را متعلق به خود کند. این شرکت در استان خراسان رضوی با هدف تامین مواد شوینده شروع به فعالیت کرده است و دارای محصولات متنوعی از تولید پودرهای لباسشویی فله ای است که مورد استفاده در بسیاری از مراکز بزرگ می باشد. پودرهای لباسشویی فله ای کیمیا مناسب انواع لباس های یشمی و لباس هایی با الیاف های لطیف است. در ضمن محصولات شوینده با کیفیت کیمیا به کشورهای همسایه نیز صادر می گردد و اغلب پودرهای رختشویی و لباسشویی کیمیا بهداشت صابر به صورت فله ای و کارتنی انجام می گیرد.

شرکت کیمیا بهداشت صابر

شرکت بین المللی پودر لباسشویی بانو

پودرهای لباسشویی در بیشتر کارخانه های ایران در حال تولید و عرضه است ولی شرکت بین المللی پودر لباسشویی بانو در تلاش است تا با به کار گیری مکانیزم های پیشرفته و هم چنین دستگاه های بسیار مدرن، پودرهای لباسشویی بسیار با کیفیتی را تولید نماید که قدرت پاک کنندگی بسیار زیادی دارند و در عین حال با قیمت مناسبی نیز عرضه می شوند. کارخانه تولیدی پودر لباسشویی بانو با توجه به انواع مختلف بافت و هم چنین رنگ لباس های افراد، اقدام به تولید پودر های لباسشویی نموده است. پودرهای لباسشویی بانو دارای قدرت پاک کنندگی بسیار زیادی است و در حداقل زمان می تواند لباس های بسیاری را تمیز نماید.

شرکت پودر لباسشویی بانو

لیست تولید کننده پودر لباسشویی فله در قزوین

از کارخانه های تولیدی مواد شوینده قزوین، می توان به کارخانه شیمیایی بهداد اشاره نمود که در جاده بوئین زهرا مشغول به فعالیت می باشد. این شرکت با به کارگیری از مکانیزم های پیشرفته و هم چنین کادر مجرب توانسته است از بزرگترین تولید کنندگان مواد شوینده از جمله پودر لباسشویی در خاورمیانه باشد. این شرکت محصولات خود را تحت عنوان تجاری تاژ، صاف در دسترس افراد مصرف کننده قرار می دهد. از دیگر کارخانه های تولیدی پودر لباسشویی قزوین، شرکت تولی پرس است که در جاده قزوین- تهران مشغول به فعالیت می باشد. این کارخانه نیز از بزرگترین شرکت های تولیدی مواد شوینده و پاک کننده در ایران می باشد. برند تولی پرس در سال ۱۳۹۲، در جشنواره ملی صنعت ایران به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران شناخته شده است.

تولید کننده پودر لباسشویی فله

فروش پودر رختشویی فله ای ارزان بدون واسطه

اکثر مصرف کنندگان تمایل دارند که مواد شوینده خود را از جمله پودر رختشویی فله را بدون واسطه و با قیمت مناسب از خود کارخانه خرید نمایند. این نوع از خرید هم موجب تضمین کیفیت کالا و اصل بودن آن می باشد و هم اینکه مصرف کننده می تواند محصول را با قیمت مناسب تری از کارخانه های تولیدی تهیه نمایند. به همین علت بسیاری از کارخانه های تولیدی در زمینه فروش به صورت مستقیم و بدون واسطه اقدام به فروش محصولات خود نموده است. بسیاری از نمایندگی های کارخانه های تولیدی فروش محصولات شوینده در شهرهای مختلف وجود دارد که محصولات خود را بدون هیچ واسطه ای و با قیمت بسیار مناسب به فروش می رساند.

پودر رختشویی فله

مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 8 + 5 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید