شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مواد شوینده زیر قیمت کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

مواد شوینده چیست و چه کاربردهایی دارد ؟انواع مواد شوینده کدامند ؟اهمیت وجود مواد شوینده در زندگی روزمرهمعرفی و لیست کانال تلگرام شوینده بهداشتی ایرانمرکز پخش مواد شوینده و بهداشتی در مشهدمیزان درآمد و سود فروش مواد شوینده و بهداشتیکامل ترین لیست قیمت مواد شوینده و بهداشتیمرکز عمده فروشی و مواد شوینده و بهداشتی در تهرانفروش شامپو فله ای به صورت عمدهفروش عمده وایتکس با قیمت ارزانلیست کامل قیمت مواد شوینده پرسیلمرکز پخش عمده صابون گلنار سبز اصلشرایط اخذ نمایندگی مواد شوینده و بهداشتی در ایرانفروش عمده مایع ظرفشویی پریل با قیمت ارزانلیست کارخانجات مواد شوینده بهداشتی در تهرانلیست قیمت مواد شوینده اکتیو پلی واششرکت های فعال پخش مواد شوینده در اصفهانشرکت های پخش عمده مواد شوینده و بهداشتی در ایرانخرید بدون واسطه مواد شوینده از کارخانهلیست قیمت مواد شوینده ارزان قیمتمرکز پخش عمده مواد شوینده بهداشتی به قیمت کارخانهبازار مواد شوینده در مناطق مختلف تهرانبازار مواد شوینده در تهرانلیست بنکداران و عمده فروشان مواد شوینده در تهرانخرید بهترین برند های مواد شوینده در ایرانقیمت خرید مواد شوینده
خرید فروش مواد شوینده زیر قیمت کارخانه

خرید فروش مواد شوینده زیر قیمت کارخانه

خرید مواد شوینده از کارخانه با قیمت ارزان توسط شرکت شوینده بهداشتی چیرا برای فروش عمده در بازارهای داخلی و صادراتی امکان پذیر می باشد .

فروش مواد شوینده زیر قیمت کارخانه توسط شرکت های پخش مواد شوینده بهداشتی،نمایندگی ها،بنکداران و عمده فروشی فعال در ایران و تهران انجام می شود. برای تهیه مواد شوینده با قیمت مناسب بسیاری از کارخانه های تولید کننده مواد شوینده، اقدام به فروش مواد شوینده زیر قیمت کارخانه می کنند. به همین علت است که بسیاری از فروشگاه ها مواد شوینده را به صورت مستقیم از خود کارخانه تهیه می نمایند.

مواد شوینده چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

خرید فروش مواد شوینده زیر قیمت کارخانه

از جمله موارد لازم و ضروری هر محیطی مواد شوینده است که در نظافت و تمیزی آن محیط تاثیرگذار است. بنا به همین علت است که علاوه بر کیفیت مواد شوینده، قیمت این محصولات نیز دارای اهمیت می باشد. منظور از مواد شوینده موادی است که:

ذره های چربی و چرک را از پارچه ها و یا محیط های دیگر تمیز می نماید. اولین ماده ای که تحت عنوان ماده شوینده تولید شد،صابون بود که از سال تولید صابون سال ها می گذرد و از آن زمان تاکنون تعداد شوینده ها به حدی رسیده است که قابل شمارش نمی باشد. در بسیاری از کشورها در حدود ۸۰ درصد از مواد شوینده مصرفی از شوینده های سنتزی است و در ترکیب مواد شوینده از موادی مانند سدیم دودسیل بنزن سولفونات به عنوان شوینده اصلی استفاده می شود، علاوه بر این از مواد سفیدکنندگی نیز استفاده می گردد. هر یک از مواد شوینده ای که تولید می شود برای تمیز نمودن بخشی از محیط کاربرد دارد، به عنوان مثال از سفیدکننده ها برای تمیز نمودن کف محیط استفاده می شود.

انواع مواد شوینده کدامند ؟

خرید فروش مواد شوینده زیر قیمت کارخانه

 مواد شوینده و بهداشتی در انواع زیر عرضه می گردند:

اهمیت وجود مواد شوینده در زندگی روزمره

خرید فروش مواد شوینده زیر قیمت کارخانه

خوشبختانه در تولید مواد شوینده، کشورمان به رشد و بلوغ خوبی رسیده است.اکثر برند های موجود در بازار داخلی می باشند و البته انواع وارداتی نیز در بین آن ها به چشم می خورد.استفاده از هر دو نوع مواد شوینده توصیه می شود، چون هر دو آن ها از کیفیت خوب و قابل توجهی برخوردار می باشند.وجود مواد شوینده برای هر خانه ای کاملا ضروری است.برای شستن:

 • ظروف
 • لباس ها
 • تمیز کردن سطوح خانه
 • و غیره به مواد شوینده نیاز است.

معرفی و لیست کانال تلگرام شوینده بهداشتی ایران

کانال تگرام شوینده بهداشتی

کارخانه های تولیدی مواد شوینده درصدد هستند که برای معرفی محصولات شوینده خود یک کانال تلگرامی ایجاد نمایند تا از طریق این کانال بزرگترین و بروزترین تولید کنندگان که در بازار آنلاین عمده فروشی هستند در این کانال تلگرامی عضو شوند و از این طریق با یکدیگر در ارتباط باشند. با عضو شدن در این کانال تلگرامی می توان مشخصات همه رابطین فروش و در ضمن نمونه محصولاتی که تولید می کنند در این لیست کانال تلگرامی قرار دارد و می توان مشاهده نمود. از جمله کانال های تلگرامی مواد شوینده بهداشتی در ایران:

 • کانال تلگرام chiratrade
 • کانال تلگرام آساپاک ایران
 • کانال تلگرام شوینده و بهداشتی نگار

مرکز پخش مواد شوینده و بهداشتی در مشهد

پخش مواد شوینده و بهداشتی مشهد

مواد شوینده و بهداشتی در مشهد با کیفیت بسیار عالی و با قیمت های بسیار مناسب در فروشگاه های و در سوپرمارکت های مختلف قابل عرضه است. بزرگترین مرکز پخش محصولات شوینده در مشهد شرکت روجا تجارت پارس است که عمده ترین مرکز پخش محصولات شوینده بهداشتی در مشهد و استان خراسان بر عهده دارد.

میزان درآمد و سود فروش مواد شوینده و بهداشتی

سود فروش مواد شوینده و بهداشتی

میزان درآمد و سود حاصل از فروش مواد شوینده و بهداشتی در مکان های مختلف بسته به محلیت و تعدا فروشگاه های فروش مواد شوینده هم جوار دارد. زیرا که قیمت های مواد شوینده به طور کامل مناسب و رقابتی است و بسیاری از فروشگاه های مواد شوینده برای فروش بیشتر کاملا در حال رقابت با یکدیگر هستند. به همین دلیل است که درآمد و سود حاصل از فروش مواد شوینده کاملا وابسته به شرایط محلی است که در آن فعالیت آغاز می گردد.

کامل ترین لیست قیمت مواد شوینده و بهداشتی

لیست قیمت مواد شوینده و بهداشتی

لیست قیمت مواد شوینده و بهداشتی در سایت های مختلف فروش مواد شوینده و بهداشتی قابل مشاهده است. کامل ترین لیست از مواد شوینده و بهداشتی در سایت ایمالز قابل مشاهده است که این لیست هر چند ساعت یک بار بروز می شود. از جمله محصولاتی که در این سایت می توان از قیمت آن اطلاع یافت این موارد است:

 • مایع ظرفشویی لیمویی پریل ۴ لیتری: ۳۰۶۷۰ تا ۳۷۷۹۰
 • قرص ظرفشویی فینیش ۷۲ تایی: ۱۷۰۰۰۰ تا ۲۲۰۰۰۰
 • پودر دستی ۵۰۰ گرمی برف ۴۳۰۰ تا ۶۴۰۰

مرکز عمده فروشی و مواد شوینده و بهداشتی در تهران

عمده فروشی مواد شوینده بهداشتی تهران

اکثر مراکز پخش مواد شوینده و بهداشتی عمده در تهران با فروش مواد شوینده زیر قیمت بازار توانسته اند سهم بسیار بزرگی را در فروش محصولات شوینده در کشور داشته باشند. عمده فروش ها معمولا به دنبال مراکزی هستند تا مواد شوینده مورد نیاز خود را با قیمت بسیار مناسب تامین نمایند. بهترین منبع خرید مواد شوینده در تهران در بازار است که می توان مواد شوینده را با قیمت ارزان و با کیفیت مناسب تهیه کرد.

فروش شامپو فله ای به صورت عمده

فروش عمده شامپو فله

فروش انواع شامپوهای فله ای در بازار عمده فروشی با قیمت های مناسب، موجود است که مناسب برای رده های سنی بزرگسال و هم کودک است. به علت اینکه این شامپوهای فله ای در بسته بندی های بزرگتری قابل عرضه هستند، به لحاظ قیمت نیز مقرون به صرفه است.

فروش عمده وایتکس با قیمت ارزان

قیمت عمده وایتکس

یکی از مواد شوینده ضروری برای نظافت کف محیط های مسکونی و ادارای وایتکس است. کارخانه های تولیدی مواد شوینده به فروش مواد سفید کننده و ضد عفونی کننده می پردازند که مورد نیاز اکثر ارگان های دولتی و خصوصی، مراکز درمانی، استخرها و مصرف کنندگان است.

لیست کامل قیمت مواد شوینده پرسیل

قیمت مواد شوینده پرسیل

شرکت پرسیل عرضه کننده محصولات شوینده با کیفیت بالایی است که در بین مصرف کنندگان از استقبال خوبی برخوردار است. برای اطلاع از قیمت مواد شوینده پرسیل می توان به سایت فروش شرکت مراجعه نمود. در اینجا به بررسی قیمت برخی از محصولات پرسیل می پردازیم.

مرکز پخش عمده صابون گلنار سبز اصل

مرکز پخش عمده صابون گلنار

صابون گلنار از صابون های بسیار قدیمی است که در بین مصرف کنندگان از استقبال خوبی برخوردار است. کارخانه تولید و پخش صابون گلنار، محصولات خود را به صورت عمده در بازار پخش و عرضه می نماید. صابون گلنار از محصولات پرفروش شرکت پاکسان است که در حدود ۵۰ سال است توسط این کارخانه تولید و عرضه می گردد.

شرایط اخذ نمایندگی مواد شوینده و بهداشتی در ایران

فروش کمترین قیمت پودر لباسشویی کیلویی

برای اینکه فردی بتواند نمایندگی فروش مواد شوینده هر برندی را در کشور داشته باشد، باید با دفتر مرکزی کارخانه یا شرکت تولیدی تماس بگیرد تا بتواند از شرایط نمایندگی اطلاع یابد. زیرا که هر شرکتی شرایط اختصاصی خود را در جهت اهدای نمایندگی دارد و اصلی ترین روش برای اطلاع از این شرایط ارتباط برقرار کردن با دفتر مرکزی و مذاکره نمودن با خود شرکت است.

فروش عمده مایع ظرفشویی پریل با قیمت ارزان

شامپو بدن بهتر است یا صابون؟

فروش مواد شوینده زیر قیمت بازار را می توان با مراجعه به کارخانه تولیدی پرسیل تهیه نمود که به علت حذف واسطه از قیمت مناسب تری برخوردار است. شرکت پرسیل برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود محصولات خود را به صورت عمده و با قیمت کارخانه عرضه می کند که خریداران این برند بدون هیچ گونه ضرری می توانند این محصول را با قیمت ارزان انجام دهند. چرا که محصولات پرسیل از کیفیت بالایی برخوردار است که نیاز به تبلیغات ندارد و به راحتی فروش می رود.

لیست کارخانجات مواد شوینده بهداشتی در تهران

پودر لباسشویی نگین چگونه تولید می شود؟

تعداد کارخانجات تولیدی مواد شوینده بهداشتی در تهران، بسیار زیاد است که می توان به این موارد اشاره نمود:

 • کارخانه ساواشی کالا گستر
 • کارخانه آذر سرو آرین
 • کارخانه پاکسان
 • کارخانه صدر صحت
 • کارخانه یاس شیمی( پاکناز)
 • کارخانه گل ایران

لیست قیمت مواد شوینده اکتیو پلی واش

فروش عمده پودر و مایع لباسشویی فله ای ارزان

شرکت پریل تولید کننده انواع مواد شوینده با کیفیت های بالا سهم بسیار بالایی در تولید مواد شوینده در کشور دارد. در این قسمت به بررسی قیمت برخی از محصولات شوینده اکتیو می پردازیم:

 • مایع لباسشویی سرخابی اکتیو ۲۵۰۰ میلی لیتر: ۳۱۷۰۰ تا ۴۰۴۱۹ تومان
 • پودر ماشین لباسشویی امو مدل اکتیو وزن ۲۰۰۰ گرم: ۲۶۰۰۰ تا ۲۷۶۰۰ تومان
 • اسپری پاک کننده حمام و شیرآلات ۷۰۰ میلی لیتری اکتیو: ۱۴۷۴۷ تا ۲۳۴۴۵ تومان
 • مایع ظرفشویی اکتیو سری سیلور با رایحه لیمو ۲۰۰۰ گرم: ۱۵۷۰۰ تومان

شرکت های فعال پخش مواد شوینده در اصفهان

تفاوت انواع پودر ماشین لباسشویی فله ای در چیست؟

جهت تامین مواد شوینده مردم استان اصفهان نیز یکسری شرکت های پخش مواد شوینده موجود است که می توانند محصولات شوینده سوپرمارکت ها و فروشگاه های بزرگ را تامین نمایند. از جمله این شرکت های پخش مواد شوینده در اصفهان می توان به این موارد اشاره نمود:

 • شرکت صدرا شیمی
 • شرکت اصفهان کوپلیمر
 • شرکت هگزا شیمی
 • شرکت پاک صنعت (جی گل)

شرکت های پخش عمده مواد شوینده و بهداشتی در ایران

پخش مواد شوینده در اصفهان

شرکت های پخش و تولید محصولات شوینده و بهداشتی در کشور ایران بسیار زیاد است و محصولات بسیار با کیفیتی را عرضه می نمایند که از شرکت های پخش عمده که در کشور مشغول به فعالیت هستند می توان به شرکت های زیر اشاره نمود:

 • شرکت سولو
 • شرکت بهسازه خلیج فارس
 • شرکت شیمیایی بهداد
 • شرکت صنایع بهداشتی ایران (بوژنه)

خرید بدون واسطه مواد شوینده از کارخانه

خرید مستقیم از کارخانه صابون سازی مشهد

مواد شوینده دارای تنوع بسیار بالایی است و کیفیت این محصولات برای مشتری بسیار حائز اهمیت است. خرید بدون واسطه مواد شوینده از کارخانه این اطمینان را برای مشتری ایجاد می نماید که کالا از کیفیت لازم برخوردار است و از دیگر امتیازاتی که این نوع خرید برای مشتری دارد این است که مشتری می تواند به تمام محصولات به صورت یک جا دسترسی داشته باشد.

لیست قیمت مواد شوینده ارزان قیمت

 مواد شوینده ارزان قیمت

مواد شوینده از جمله محصولات ضروری هر خانواده ای است که برای خرید به صرفه تر می توان از محصولات شوینده با کیفیت از محصولاتی استفاده نمود که دارای قیمت مناسب تری هستند. در اینجا برخی از این محصولات را نام می بریم:

 • مایع سفید کننده صحت: ۱۸۰۰ تا ۲۷۳۸ تومان
 • سفید کننده ۱۰۰۰ گرمی برف: ۲۰۵۰ تا ۴۱۰۵ تومان
 • پودر تمیز کننده با رایحه لیمو ۵۰۰ گرمی رخشا: ۲۵۰۰ تا ۳۲۵۰ تومان
 • پودر کف شو تاپ: ۲۵۰۰ تومان

مرکز پخش عمده مواد شوینده بهداشتی به قیمت کارخانه

شرکت های پخش مواد شوینده و بهداشتی

مواد شوینده بهداشتی دارای تنوع بالایی است که از کیفیت های مختلفی برخوردار است، ولی برای مشتری علاوه بر کیفیت محصولات شوینده قیمت خرید نیز دارای اهمیت بسیاری است. به همین دلیل مراکز پخش مواد شوینده بهداشتی در حال عرضه مواد شوینده به قیمت کارخانه هستند که در هزینه های مصرف کنندگان تاثیر زیادی دارد.

بازار مواد شوینده در مناطق مختلف تهران

بازار مواد شوینده در تهران

اکثر عمده فروشان مواد شوینده در تهران به دنبال مراکزی هستند که بتوانند مواد شوینده خود را با قیمت مناسب تهیه نمایند. زیرا که خرید محصولات شوینده از بازار دارای مزایای مهمی می باشد که می توان به این مواد اشاره نمود:

 • خرید ارزان مواد شوینده از بازار مواد شوینده
 • خرید بدون واسطه از کارخانه یا مرکز پخش
 • اعتبار داشتن محصولات به دلیل وجود محصولات در بازار معتبر کشوری

از جمله فروشگاه های مواد شوینده در مناطق مختلف تهران می توان به این فروشگاه ها اشاره نمود: فروشگاه پاکشوی، شوینده و بهداشتی پر و پاکسان.

لیست بنکداران و عمده فروشان مواد شوینده در تهران

مواد شوینده در تهران

همه شرکت ها و مراکز درمانی و بسیاری از مصرف کنندگان به دنبال بنکداران و عمده فروشان محصولات شوینده در تهران هستند تا با قیمت مناسب تری و با کیفیت خوبی خرید نمایند. از جمله بنکداران و عمده فروشانی که در تهران مشغول به فعالیت هستند می توان به این موارد اشاره نمود:

 • تولیدی و پخش مواد شوینده یاسمین
 • شرکت ایساتیس شیمی فجر
 • مهد تابان-بهداد (تاژ)
 • فرآوری روی سپیدار

خرید بهترین برند های مواد شوینده در ایران

برندهای مواد شوینده و بهداشتی

 تمامی برند های موجود در بازار در نوع خودشان خوب و با کیفیت هستند.بعضی از برند ها وارد بازار شدند و به دلیل عدم کیفیت لازم،خیلی زود توسط مردم کنار گذاشته شدند.بنابراین تک تک برند های موجود در زمینه مواد شوینده، امتحان خود را پس داده اند.با خیال راحت آن ها را خریداری کرده و مصرف نمایید.البته ناگفته نماند که هر خانواده با یک برند خاص راحت می باشد و همیشه از آن مارک خرید می کند و این امر نیز یک امر کاملا طبیعی و بدیهی می باشد.

 

قیمت خرید مواد شوینده

مرکز خرید انواع مواد شوینده فله ای

 مواد شوینده انواع و اقسام مختلفی دارند و که در قسمت بعدی به آن ها می پردازیم.قیمت آن ها نیز بر اساس نوع کارایی شان، کیفیت و حجم آن ها، شرکت تولید کننده و نوع فروششان، تعیین می گردد.هر یک از این موارد می تواند قیمت مواد شوینده را با نوسان جدی مواجه سازد.

مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید