شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 + 7 =

فروش مایع وایتکس به صورت اینترنتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات مایع سفید کننده وایتکساز مضرات و فواید مایع وایتکس بدانیدطرز ساخت مایع سفید کننده در منزلفروش مایع وایتکس در سراسر ایران
فروش مایع وایتکس به صورت اینترنتی

فروش مایع وایتکس مشمول چه مفاد مهمی میباشد؟ وایتکس ماده ای محلول با مخلوط شیمیایی میباشد که از آن تحت عنوان سفیدکننده و گند زدایی لباسها، فضا آشپزخانه، توالت و … به کار گیری میشود. محلول سفیدکننده بوسیله شرکتهای مختلفی در کشور‌ایران تولید میگردد. فروش مایع وایتکس از جمله شوینده های پرفروش در بازار به‌حساب می‌آید.

فروش مایع وایتکس به صورت اینترنتی

مشخصات مایع سفید کننده وایتکس

مشخصات مایع سفید کننده وایتکس

امروزه از مایع سفیدکننده وایتکس در صنعت های مختلفی به کار گیری میگردد. خیلی از ما ممکن میباشد در هنگام خرید این محلول دچار خطا گردیده و شوینده دیگری را بجای سفید کننده خریداری کنیم. برای اینکه بتوانیم به تنهایی و به راحتی مایع وایتکس را از دیگر شوینده ها تشخیص دهیم در آغاز بایستی در زمینه ی خصوصیات مایع سفید کننده وایتکس شناخت مورد نیاز را داشته باشیم.
محلول سفید کننده یا آب ژاور از مخلوط مواد شیمیایی متفاوت ساخت می‌شود و فروش مایع وایتکس بسیار رواج دارد. سیدیم هیپروکلریت یک کدام از ترکیبات مهم ساخت سفیدکننده میباشد که با آب حل می گردد. وایتکس بوی تند و رنگی مایل به زرد رنگ دارد. این مایع در صورت ادغام شدن با آبگرم مقدار متعددی گاز کلر از خود آزاد می نماید. وجود کلر موجود در این محلول منجر سفیدی و گندزدایی فضا و جامه های آلوده و کثیف می‌گردد.

از مضرات و فواید مایع وایتکس بدانید

از مضرات و فواید مایع وایتکس بدانید

مایع سفید کننده وایتکس به دلیل خواص سپید کنندگی و گند زایی فوق العاده ای که داراست بسیار دوستداشتنی و پرطرفدار میباشد.
البته یک کدام از نکاتی که می بایست در هنگام مصرف مایع وایتکس همواره به آن دقت کرد عارضه ها این مایع میباشد. عوارض و مضرات مایع سفید کننده وایتکس گهگاه می‌تواند خطرها بسیار متعددی را برای مصرف کننده با خود داشته باشد. در اینجا ما بعضی از عارضه ها اصلی مایع سفید کننده وایتکس را برای شما تیتر خوا‌هیم کرد.

استنشاق این محلول برای اشخاصی که بیماری های ریوی و قلبی دارا‌هستند خطرناک بوده و حتی ممکن میباشد منجر سوختن مخاط ریه و مری شود.
به کارگیری زیاد و طولانی از مایع سفید کننده وایتکس موجب تنگی نفس گردیده و دستگاه تنفسی شخص را با نقص‌ مواجه می نماید.
تماس این فرآورده با پوست و جراحت سبب سوزش می‌گردد.
در هنگام خرید و به کار گیری محلول وایتکس قطعا به راهنمای به کارگیری از آن دقت کرده و حدالامکان در فضا هایی که هوا جریان دارد از این فرآورده استفاده نمائید.

طرز ساخت مایع سفید کننده در منزل

طرز ساخت مایع سفید کننده در منزل

شیوه تهیه سفیدکننده خانگی ارزان بسیار معمولی و سهل وآسان بوده و شما میتوانید با تهیه مواد اولیه و مخلوط آن ها با یکدیگر این محلول را درست کرده و مورد استفاده قرار دهید. مهم‌ترین مواد اول موردنیاز برای تهیه سفیدکننده خانگی عبارتند از:
آب
سرکه سپید
الکل صنعتی
قطره آبلیمو
حجم به کارگیری از این مواد در ایجاد سفیدکننده به مقدار وایتکسی که قصد ایجاد آن را دارید بستگی دارد.
از سفید کننده خانگی می توان جهت شستشوی و از بین بردن لکه های جامه های رنگی و سپید، گند زدایی دستشویی، پاک کردن سینک آشپزخانه و ظروف و … بهره برد.

فروش مایع وایتکس در سراسر ایران

فروش مایع وایتکس در سراسر ایران

فروش مایع وایتکس در بسته بندی های بزرگ و متوسط و کوچک با برندهای بسیار متنوع در سوپر مارکت ها، فروشگاه های اینترنتی و نمایندگی های ارائه دهنده ماده های شوینده با بهترین قیمت صورت می گیرد. خریداران در صورت نیاز میتوانند در هر ساعت از شبانه روز به یک کدام از این مرکزها مراجعه کرده و مایع سفیدکننده را خریداری فرمایند.

در صورتی که می‌خواهید در خصوص خصوصیت های این مایع وایتکس و همینطور شیوه های خرید و فروش آن اطلاعات بیشتری بدست آورید با کارشناسان فروش شرکت چیرا ارتباط بگیرید.
مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 − 7 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید