شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 9 + 1 =

شبکه فروش انواع مواد شوینده بیمارستانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

 مرکز توزیع انواع اسپری های ضدعفونی کننده لباس پخش عمده محلول های ضد عفونی کننده بیمارستانی بهترین محلول ضد عفونی کننده لباس کدام است؟فروش بدون واسطه انواع مایع ضدعفونی کننده های دست بیمارستانیدستورالعمل ضدعفونی آمبوبگ روش های استریل و کنترل عفونت در دندانپزشکی آب استریل چیست؟مواد ضدعفونی کننده در دندانپزشکی  استرلیزه چیست؟ استریلیزاسیون تجهیزات پزشکی محلول های ضدعفونی کننده اتاق عملاستريل كردن وسایل دندانپزشكيشبکه فروش انواع مواد شوینده بیمارستانی
مواد شوینده بیمارستانی

مواد شوینده بیمارستانی

مواد شوینده بیمارستانی و خرید و فروش انواع مواد شوینده بیمارستانی و محلول های ضد عفونی کننده جهت استرلیزاسیون تجهیزات پزشکی بیمارستان ها و مراکز درمانی انجام می شود. بیمارستان ها و سایر مراکز درمانی با سلامتی افراد ارتباط مستقیم دارند و باید تمام فعالیت هایشان در راستای این بهداشت باشد و تامین وسایلی که این پاکیزگی را تامین می کند بر عهده ی تولیدکنندگان است.

 مرکز توزیع انواع اسپری های ضدعفونی کننده لباس

مرکز توزیع انواع اسپری های ضد عفونی کننده لباس ها در بیشتر شهرها دایر است و این اسپری های ضد عفونی کننده وظیفه پاکسازی لباس ها از انواع مختلف آلودگی ها را بر عهده دارند.

در صورتیکه شما این اسپری های ضد عفونی کننده لباس ها را از مراکز اصلی توزیع کننده آن ها که به صورت مستقیم نمایندگی کارخانه ها را دارد تهیه کنید می توانید آنها را با قیمت بسیار مناسب تر از بازار و تک فروشی ها تهیه کنید.

اسپری ضدعفونی کننده لباس

 پخش عمده محلول های ضد عفونی کننده بیمارستانی

محلول های ضدعفونی کننده بیمارستانی که معمولاً در یکسری مناطق مشخصی در استان‌ها به فروش می رسد، وظیفه ی تامین بهداشت این مراکز را بر عهده دارند و چون میزان مصرف محلول های ضد عفونی کننده بیمارستان ها و مراکز درمانی به مقدار خیلی زیادی است و از این مواد ضدعفونی کننده و شوینده در تمام قسمت ها استفاده می کنند.

معمولاً خرید این مواد ضدعفونی کننده و محلول ها به صورت عمده صورت می گیرد و پخش توزیع این محلول های ضد عفونی کننده بیمارستانی در انحصار شرکت های مشخصی است که شما می توانید با کمی جستجو آن ها را پیدا کنید و خرید های خودتان را با قیمت مناسب از این مراکز پخش تهیه کنید.

مایع ضدعفونی کننده دست بیمارستانی

 بهترین محلول ضد عفونی کننده لباس کدام است؟

بهترین محلول ضدعفونی کننده لباس محلولی است که علاوه بر این که لباس های شما را از ویروس ها و آلودگی‌های مختلف پاک می کند آسیبی به بافت و ظاهر لباس شما وارد نکند ود به علت پرطرفدار بودن این محلول های ضدعفونی کننده لباس، تولید کننده های مختلفی دست به تولید این مواد زدند.

اما در بین این برندهای مختلف ضد عفونی کننده، هنوز هم سرکه سفید جزو بهترین ضدعفونی کننده های لباس به حساب می آید که باعث می شود لباس های شما از هرگونه مواد آلاینده پاکسازی شود.

بهترین ضد عفونی کننده لباس

فروش بدون واسطه انواع مایع ضدعفونی کننده های دست بیمارستانی

فروش بی واسطه انواع مایع ضدعفونی کننده دست بیمارستانی باعث شده که سودهایی که واسطه ها در این بین از عرضه و تولید و خرید و فروش مواد ضدعفونی کننده می‌بردند حذف شود تا شما بتوانید با قیمت بسیار مناسب تری مایه های ضدعفونی کننده دست بیمارستانی که جزو محصولات پر استفاده در محیط‌های بیمارستانی و بهداشتی هستند تهیه کنید.

معمولاً خرید و فروش این محلول های ضدعفونی کننده دست بیمارستانی به صورت عمده و در حجم های زیاد می باشد با فروش بی واسطه این محصولات قیمت آنها به حد بسیار مناسبی رسیده است.

ضد عفونی کننده های بیمارستانی

دستورالعمل ضدعفونی آمبوبگ

آمبوبگ هاي غیرسیلیکونی که غالبا غیرقابل اتوکلاو و حرارت مرطوب هستند، بعد از شستشو با دترجنت باید آبکشی بشود و در محلول دکونکس ۵۳ پلاس با زمان تقریبی ۱۵ دقیقه شناور باشند و بعد از آن دو مرتبه به صورت کامل آبکشی شوند.

آمبوبگ هايی هم که بر عکس نوع اول، قابل اتوکلاو باشند بعد از شستشوي مناسب به CSR فرستاده خواهند شد و سپس اتوکلاو می شوند. توجه داشته باشید که باید روي پگ حتما تاریخ استریل آمبوبگ نوشته شده باشد و از سلامت آن اطمینان پیدا کنید.

ضدعفونی آمبوبگ

 روش های استریل و کنترل عفونت در دندانپزشکی

روش های زیادی برای استریل و کنترل عفونت در دندانپزشکی وجود دارد و انجام این روش ها برای کسانی که در این نوع حوزه فعالیت می کنند بسیار اهمیت دارد زیرا دهان راه ورود به قسمت های مختلف داخلی بدن است و اگر عفونت و یا بیماری و آلودگی از طریق دهان وارد بدن افراد شود می‌تواند مشکلات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

وسایلی که در دندان پزشکی ها استفاده می شوند بعد از هر بار استفاده باید کاملا استریل و گندزدایی شوند و تمیز کردن آنها معمولاً با استفاده از یکی از این سه روش یا ترکیبی از آن ها انجام می شود:

 1. روش های دستی
 2. روش های التراسونیک
 3. ماشین های شستشوی اتوماتیک

در این بین، استفاده از روش های اتوماتیک بهتر است زیرا این روش خیلی روش بهتری برای استریل کردن لوازم دندانپزشکی است که باعث می شوند آسیب هایی که موقع کار وارد می شود کمتر باشد.

برای استریلیزه کردن وسایل دندانپزشکی لازم است که این وسایل را به مدت ۳ تا ۵ دقیقه در حرارت ۱۳۴ تا ۱۳۷ درجه سانتیگراد قرار دهید و معمولاً این حرارت را دستگاه اتوکلاو فراهم می کند.

کنترل عفونت در دندانپزشکی

 آب استریل چیست؟

آب استریل یا آب مقطر آبی است که از هر گونه میکروارگانیسم زنده ای خالی باشد و با توجه به تعریف هایی که برای آب استریل وجود دارد آب مقطری که با روش‌های علمی مشخصی، مواد و میکرو ارگانیسم های زنده آن از بین رفته باشند را آب استریل می گویند. زمینه های مصرف آب استریل شامل موارد زیر است:

در زمینه پزشکی و تزریقات برای دوری از آلودگی ها از این آب استریل استفاده می شود

 • آزمایشگاه های بیوتکنولوژی
 • آزمایشگاه های میکروبیولوژی
 • برای محیط کشت

مواد شوینده بیمارستانی

مواد ضدعفونی کننده در دندانپزشکی

مواد ضدعفونی کننده در دندانپزشکی ها شامل موارد زیر است:

 • محلول های الکلی
 • محلول های کنسانتره
 • محلول های سریع الاثر

این مواد در بازار و مراکز درمانی به فروش می رسد که برای ضدعفونی کردن وسایل مختلفی که در دندانپزشکی استفاده می‌شود باید از این محلول ها استفاده کنند تا به بهداشت و سلامت فردی افراد آسیب وارد نشود.

مواد شوینده بیمارستانی

  استرلیزه چیست؟

استرلیزه به فرایند اطلاق می شود که با استفاده از یک سری روش‌های علمی میکروب ها و آلودگی هایی که در ماده یا ظرفی وجود داشته باشد کاملاً کشته شوند تا ماده ای که در نظر گرفته می شود از هر گونه میکروب و آلودگی بری باشد.

در اصطلاح عامیانه به این روش ضدعفونی کردن هم می‌گویند که وسایلی که به صورت مستقیم با بهداشت افراد سروکار دارند معمولاً استرلیزه می شوند و یا بعضی از خوراکی هایی که ما استفاده می کنیم قبل از اینکه به مصرف ما برسند باید طی فرآیندهای علمی استرلیزه شوند تا مشکلاتی که ممکن است سلامت ما را تهدید کند از آنها برطرف شده باشد.

مواد شوینده بیمارستانی

 استریلیزاسیون تجهیزات پزشکی

استریلیزاسیون تجهیزات پزشکی امر بسیار مهمی است که باید در مورد وسایل پزشکی و دندانپزشکی رعایت شود. این موارد با استفاده از یکسری مواد شیمیایی انجام می شود یا به برخی روش های فیزیکی اطلاق می شود که با استفاده از آنها همه میکرو ارگانیسم های زنده ای که ممکن است در وسایل وجود داشته باشند، مثل میکروب ها و ویروس ها و باکتری ها با استفاده از:

 1.  حرارت خشک یا خور
 2. حرارت مرطوب با دستگاه اتوکلاو

انجام می‌شود که این دو بهترین روش هایی هستند که برای استریلیزاسیون از آنها استفاده می شود.

استریلیزاسیون وسایل پزشکی و دندانپزشکی مراحل مختلفی دارد که در ادامه به بعضی از آنها اشاره خواهیم کرد:

 1. تميز كردن وسايل
 2. استريل كردن وسايل
 3. حفظ و ادامه استريل بودن وسايل

وسايل مورد نياز براي شستشو و ضدعفوني كردن وسايل :

 • برس
 • اب و صابون
 • ظرف درب دار براي قرار دادن وسايل در آن مانند ديش، بيكس
 • وسيله حرارتي مثل گاز

مواد شوینده بیمارستانی

 محلول های ضدعفونی کننده اتاق عمل

محلول های ضدعفونی کننده اتاق عمل جزو محلول های بسیار مهم و حیاتی در بین مواد شوینده و ضدعفونی کننده هستند زیرا اتاق عمل ها جایی هستند که معمولاً افراد تماس مستقیم با فضا دارند و چنانچه این فضا دچار هر گونه ویروس و آلودگی و فضای ناپاکی باشد به صورت مستقیم وارد بدن فرد می شود و می تواند تاثیر بدی در سلامت و بگذارد.

روش های مختلفی برای ضدعفونی کردن اتاق عمل وجود دارد که شامل موارد زیر می شوند:

 • روش های شستشو های دستی
 • روش های شستشو و ضدعفونی توسط ماشین ها

نکته ای که باید در این راستا مد نظر قرار داده شود این است که باید از خوردگی وسایل جلوگیری شود.

مواد شوینده بیمارستانی

استريل كردن وسایل دندانپزشكي

استریل کردن وسایل دندانپزشکی جزو مهم ترین اقداماتی است که باید در محیط ها و کلینیک های دندانپزشکی انجام شود زیرا مردم برای درمان دندان و کشیدن و پر کردن و سایر کارهایی که انجام می‌شود به دندانپزشک مراجعه می‌کنند.

محیط دهان شما که راه ورودی به قسمت های داخلی بدن شما است کاملاً با محیط در ارتباط است و بهتر است وسایل دندانپزشکی که در داخل دهان شما استفاده می‌شوند کاملا استریل شده باشند تا هر گونه خطری که سلامت شما را تهدید می کند از بین برود.

مواد شوینده بیمارستانی

شبکه فروش انواع مواد شوینده بیمارستانی

انواع مواد شوینده بیمارستانی به منظور شستشوی محیط بیمارستان ها و مراکز درمانی برای برقراری بهداشت بیشتر در این محیط ها می باشد و معمولاً بیمارستان ها یا قسمت هایی که مربوط به بهداشت و درمان افراد هستند با باکتری ها و عفونت ها و میکروب ها و ویروس های مختلفی احاطه شده‌اند که برای سلامتی افراد ضرر دارد، پس از بین بردن این آلودگی ها از محیط های بیمارستانی با استفاده از ضدعفونی کننده ها و مواد شوینده بیمارستانی صورت می‌گیرد.

به همین منظور شبکه فروش انواع مواد شوینده بیمارستانی در استان های مختلف قرار دارد و شما می توانید مواد شوینده بیمارستان عمده از این مراکز، با قیمت مناسب و در تعداد دلخواه تهیه کنید.

مواد شوینده بیمارستانی

مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 10 − 3 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید