شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

راهنمای خرید اسکاج و خرید بهترین اسکاج آلمان در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکاتی که باید در مورد خرید اسکاج و مشکلات بهداشتی آن بدانیمنحوه تمیز کردن اسکاج های اسفنجیانواع اسکاج اسفنجیاسکاج های میکروفایبراسکاج های سلولوزیاسکاج های فومی پلی اورتاناسکاج های طبیعی دریاییاسکاج های سیلیکونیاسکاج های فومی گیاهیاسکاج های نانواسکاج های پارچه ای و بافتنیاسکاج های حوله ای یا اسکاج های پارچه ایاسکاج های بافتنی
راهنمای خرید اسکاج

راهنمای خرید اسکاج:اسکاج یکی از وسایل مورد نیاز آشپزخانه است. اگر ما بخواهیم به صورت دستی ظرف هایمان را بشوییم اسکاج خیلی به کارمان می آید. اسکاج ها در جنس های متفاوت و متنوعی همچنین در اندازه های مختلفی در شرکت های مختلف مانند شرکت چیرا تولید و فروش و حتی صادرات به بازار جهانی می شود.

نکاتی که باید در مورد خرید اسکاج و مشکلات بهداشتی آن بدانیم

راهنمای خرید اسکاج

شاید شما فکر کنید کثیف ترین قسمت خانه توالت باشد باید به شما بگوییم که کثیف ترین قسمت خانه توالت نیست بلکه آشپزخانه است. باکتری ها و میکروب های کوچک عاشق اشپزخانه ها می باشند. و اسکاج ها وسایلی می باشند که بیشتر از همه باعث انتشار باکتری ها و میکروب ها می شوند.

اگر شما خودتان با دست هایتان ظرف های خود را می شویید ممکن است ظروف آنجوری که به نظر می رسند تمیز نباشند.

در سال ۲۰۱۷ محققان آلمانی یک بررسی تعجب آور و حیرت انگیزی بر روی اسکاج ها انجام دادند. آن ها دریافتند بیش از ۳۶۲ نوع باکتری درون اسکاج ها به تعدا بسیار زیادی نا ۴۵ بیلیون در هر سانتی متر مربع از اسکاج وجود دارند. و نتیجه ای که از این تحقیق به دست آوردند این بود که ۵٫۵ تریلیون میکروب بعد از شست و شوی ظرف هایتان پس از هر بار شست و شو با اسکاج به وجود می آید.

اسکاج های اسفنجی مکانی مناسب و ایده آل برای تجمع میکروب ها و بیماری هاست چون معمولا تکه های غذا در لابه لای آن ها باقی می مانند. از آن جایی که اسکاج ها مرطوب می باشند باکتری ها به اسانی شروع به تکثیر و زاد و ولد می کنند.

خوشبختانه تمام باکتری های که روی اسکاج ها باقی می مانند بیماری زا نیستند. اما برخی می گویند ممکن است روی برخی از انواع اسکاج ها این باکتری ها وجود داشته باشند به همین دلیل باید به این موضوع اهمیت کافی دهیم.

نحوه تمیز کردن اسکاج های اسفنجی

راهنمای خرید اسکاج

اگر می خواهید از اسکاج های اسفنجی استفاده کنید آن ها را باید همیشه به خوبی تمیز کنید و هر هفته یک نوع جدیدتری از آن ها را بخرید. برای تمیز کردن اسفنج ها مواد شوینده و آب کافی نیست. میکروب های موجود در این نوع اسکاج ها در برابر اکثر شوینده ها مقاوم هستند. در واقع اگر شست وشوی را به طور دقیق انجام ندهید به انتشار باکتری ها و میکروب ها کمک کرده ایم.

محققان و متخصصان می گویند اسکاج های اسفنجی خود را هر چند روز به روش های مختلفی میکروب زدایی کنید. یکی از این روش ها قرار دادن این اسکاج ها آن ها را در مایع سفید کننده یا حرارت بالای مایکرویو قرار دهید.

در تحقیقاتی که انجام شده مشخص شده  که آب و مایع سفید کنند ۹۹٫۹ درصد باکتری هایی مانند سالمونلا، ایی کولی یا سودومونا را از بین خواهد برد.

می توانید برای اینکار سه قاشق غذاخوری سفید کننده به یک لیتر آب اضافه کنید و اسکاج را به مدت ۵دقیقه درون آن قرار دهید.

بهترین و موثرترین روش ضدعفونی کردن اسکاج ها این است که آن ها را درون مایکروویو قرار دهیم.شاید این روش به اندازه مایع سفید کننده باکتری های ای کولای را از بین ببرد اما به اندازه کافی آن ها را تمیز خواهد کرد.

قبل از آنکه اسکاج را درون مایکروویو قرار دهید آن را خیس کنید تا اتش نگیرد. برای تمیز نگه داشتن اسکاج ها باید یک روز در میان اینکار را تکرار کنید.

انواع اسکاج اسفنجی

راهنمای خرید اسکاج

اسکاج های اسفنجی متفاوتی در بازار  تولید و خرید و فروش و صادرات می شود.

اسکاج های میکروفایبر

راهنمای خرید اسکاج

این نوع اسکاج ها به دلیل اینکه بسیار نرم می باشند برای تمیز کردن سطوح بدون ایجاد کردن خراش مناسب می باشند . اما برای تمیز کردن خرده های غذای چسبیده به ته ظرف ها مناسب نمی باشند.

اسکاج های سلولوزی

راهنمای خرید اسکاج

این اسکاج های سلولوزی برای تمیز کردن وشست و شوی انواع و اقسام ظروف مناسب می باشند. این اسکاج ها دارای دو طرف زبر و نرم هستند که قسمت زبر آن ها برای تمیز کردن وشست و شوی لکه های سفت و خرده غذاهای چسبیده به ته ظروف و قسمت نرم آن ها برای تمیز کردن سطوحی که تقریبا تمیز هستند و آن چنان کثیف نمی باشند به کار می رود.

اسکاج های فومی پلی اورتان

راهنمای خرید اسکاج

اسکاج های فومی پلی اورتان برای تمیز کردن و شست وشوی سریع مناسب می باشندو از آن جایی که مانند اسکاج های سلولوزی خرد نمی شوند برای طبیعت و محیط زیست مناسب تر می باشند.

اسکاج های طبیعی دریایی

راهنمای خرید اسکاج

این نوع اسکاج ها همان گونه که از اسمش معلوم است از اعماق دریاها استخراج می شود. در واقع این ها نوعی حیوان دریایی می باشند و به همین دلیل آن ها صد در صد طبیعی ارگانیک و به علت این که تجزیه پذیر می باشند دوستدار محیط زیست نیز می باشند. این نوع اسکاج خاصیت جذب بسیار بالایی دارد و می تواند با سرعت بالا و به آسانی لکه ها را پاک کند. اما به دلیل اینکه بسیار نرم هستند برای ظروفی که تکه غذا به آن چسبیده استمناسب نمی باشند.

اسکاج های سیلیکونی

راهنمای خرید اسکاج

این نوع از اسکاج ها یک مزیت بسیار خوبی دارند و آن این است که نسبت به بقیه بهداشتی تر می باشند و همچنین می توانید به مدت طولانی تری از آن ها استفاده کنید. و این اسفنج ها به دلیل اینکه بسیار سخت می باشند برای لکه های چسبیده به ته قابلمه ها بسیار کارآمد و موثر می باشند.

اسکاج های فومی گیاهی

راهنمای خرید اسکاج

این اسکاج ها معمولا با الیاف گیاهی مانند پنبه، کنف، لیف تولید و تهیه می شود و هیچ ضرری برای محیط زیست ندارند و بهداشتی نیز می باشند.

اسکاج های نانو

راهنمای خرید اسکاج

این نوع اسکاج ها مدعی هستند که می توانند آلودگی ها را مانند آهن ربا به خود جذب نمایند این اسکاج ها برای شست وشو به مواد شوینده نیاز ندارد و فقط با آب می توانند آلودگی ها را تمیز کنند یک طرف این اسکاج ها سفت و زبر می باشد و برای شست و شوی لکه ها مناسب می باشد و طرف دیگر این اسکاج ها بسیار نرم می باشد و مناسب ظرف هایی می باشد که چندان کثیف نمی باشند و همچنین می توان برای تمیز کردن پیشخوان های آشپزخانه ها از این اسکاج استفاده نمود. تنها ایراد این اسکاج این است که به راحتی کثیف می شوند و به راحتی نیز تمیز نمی شوند.

اسکاج های پارچه ای و بافتنی

راهنمای خرید اسکاج

در کنار اسکاج های اسفنجی، اسکاج های بافتنی و پارچه ای نیز در بازار تولید، خرید و فروش و صادرات می شوند.

اسکاج های حوله ای یا اسکاج های پارچه ای

راهنمای خرید اسکاج

اسکاج های حوله ای و پارچه ای بسیار برای طبیعت و محیط زیست مناسب می باشند و مثل اسکاج های اسفنجی به آسانی کثیف نمی شوند با این مدل اسکاج ها به راحتی می توانید انواع ظروف خود را بشویید ولی زبری یا نرمی آن به نوع پارچه ای بستگی دارد که از آن تولید می شوند. خودتان نیز می توانید در منزل از این نوع اسکاج ها تولید نمایید.

اسکاج های بافتنی

راهنمای خرید اسکاج

اسکاج های متعدد بافتنی نیز در بازار تولید، خرید و فروش و صادرات می شوند. می توانید از میان طرح ها و مدل های مختلفی که در بازار تولید، خرید و فروش می شوند به ذوق و سلیقه خودتان آن ها را تهیه نمایید و استفاده کنید. این نوع اسکاج ها هم به راحتی ظروف را می توان با آن ها شست همچنین یک مزیتی که دارند این است که مانند اسکاج های اسفنجی میکروب ها و باکتری ها را در خود جا نمی دهند.

اگر می خواهید اسکاجی خرید کنید که در تولید آن به کلیه نکات توجه شده باشد ما به شما محصولات شرکت چیرا را توصیه می کنیم. شرکت چیرا با استفاده از مواد اولیه مرغوب و متناسب انتخاب شما را در انتخاب اسکاج آسان نموده است و انواع مختلفی از اسکاج ها با کیفیت مطلوب را تولید می کند.

شرکت شوینده بهداشتی چیرا این شرکت در سال ۱۳۸۰ تاسیس شده است. این مجموعه با استفاده از اخرین تکنولوژی و فناوری پیشرفته و بسیار به روز برای خدمات خرید و فروش و همچنین صادارت انواع و اقسام مواد شوینده با بهترین و نازلترین در عین حال با کیفیت ترین مواد شوینده در بازار ایران فعال می باشد. مجموعه و شرکت چیرا مفتخر است با خدمات بهتر و متنوع تری در خدمت خریداران، فروشندگان و تاجران مواد شوینده بهداشتی برای خرید و فروش در بازارهای داخلی ایران هم چنین صادرات مواد شوینده در بازار های جهانی باشد.

 

 

مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید